tel. 18 541 78 18
kom. 508 103 723
mail. boro@boro-laser.com.pl
Gadu-GaduGaduGadu: 2791929
Skypeskype: boro-laser
Twój koszyk jest pusty
Chcesz otrzymywać informacje o nowościach w naszym sklepie?
Wpisz swój adres e-mail!Gości online: 1
Regulamin sklepu.
1) Sklep prowadzony jest przez firmę BORO Jakub Borowicz, 34-400 Nowy Targ, Mickiewicza 2a, NIP 735-123-60-16, Regon: 490068975

2) Ceny podane na stronach są cenami brutto - zawierają 22% VAT.

3) Ceny odnoszą się do zakupów pojedynczych wyrobów. Jeżeli w wypadku któregoś z produktów występują rabaty zależne od zakupionej ilości, to są one wyszczególnione przy opisie takiego produktu w postaci gradacji cen w odpowiednich przedziałach ilościowych.

4) Zdjęcia i wzory prac są jedynie przykładami wcześniejszych realizacji, a nie gotowymi wyrobami.
    Wszystkie wyroby prezentowane w sklepie wykonywane są na zamówienie i ich wygląd może się zmieniać wg życzeń zamawiającego.
Zamawiający może zażyczyć sobie wprowadzenia zmian kształtu, koloru, rozmiaru, dodatków. W miarę możliwości sugestie takie są uwzględniane.
Ceny wyrobów mogą ulegać niewielkim zmianom jeżeli wykonanie zamówienia wiąże się ze zmianą materiału, rozmiaru, dodatków, sposobu wykończenia. W wypadku takiej zmiany ceny -podajemy ją przy przyjmowaniu zamówienia.

5) Oferta przedstawiona na stronie nie odzwierciedla stanów magazynowych. Obecność jakiegokolwiek produktu
na stronie sklepu nie oznacza, że jest on zawsze dostępny. Wynika to z faktu, że wiele z nich wykonywane jest wyłącznie na zamówienie
z nietypowych materiałów nie zawsze dostępnych.

4) Składając zamówienie należy podać wszystkie istotne dla wykonania informacje.
   Można je podać w polu "uwagi" widocznym w czasie składania zamówienia obok danych adresowych zamawiającego. Można je    przesłać  mailem po złożeniu zamówienia.

5) Rejestracja zamówienia dokonywana jest automatycznie i potwierdzana mailem
 
6) Przyjęcie zamówienia do realizacji potwierdzamy mailem.

7) Po przyjęciu zamówienia, na podstawie dostarczonych informacji wykonujemy projekt i przesyłamy mailem do zatwierdzenia. W przypadku nietypowych prac możemy wykonać wzór i przesłać do obejrzenia i przedyskutowania ewentualnych zmian. Wykonanie takiego przykładowego egzemplarza jest odpłatne.

8) Zamówienia od osób fizycznych i firm realizowane są po dokonaniu przedpłaty na podstawie faktury pro-forma.
Nr konta bankowego do dokonania wpłaty podany jest w mailu potwierdzającym rejestrację zakupu w sklepie.

Zamówienia od urzędów, instytucji państwowych i samorządowych wykonujemy na podstawie pisemnych (e-mailowych) zamówień z 14 dniowym terminem płatności.

9) Zamówienia można odebrać osobiście w sklepie firmowym. Jeżeli nie jest to możliwe możemy wysłać pocztą lub kurierem. Dostawa odbywa się na koszt odbiorcy pocztą lub firmą kurierską GLS.

10) Zwroty: W przypadku przedmiotów wykonywanych na zamówienie - a takimi są przedmioty prezentowane tej stronie- nie ma możliwości zwrotu !

11) Reklamacje:
   Podstawą do reklamacji może być istotna niezgodność z zatwierdzonym projektem lub uszkodzenie wyrobu wynikłe z winy wykonawcy, lub powstałe w czasie transportu.
 Po zatwierdzeniu projektu nie uwzględniamy reklamacji wynikłych z pomyłek w tekście dostarczonym przez klienta, lub niezgodności projektu z oczekiwaniami odbiorcy. Z tego powodu prosimy o uważne sprawdzanie projektów i zgłaszanie wszelkich uwag i życzeń przed zatwierdzeniem.

12) W przypadku przesyłek kurierskich, należy niezwłocznie po otrzymaniu przesyłki sprawdzić jej stan. W razie uszkodzenia należy spisać z kurierem protokół uszkodzenia. Jest to jedyna możliwość uznania reklamacji.

13) Własne projekty graficzne można przesyłać zapisane w Corelu , w wersji nie wyższej niż 12.  Ponadto mogą być pliki *.ai lub *.eps Czcionki zamienione na krzywe ! Zdjęcia czarno-białe lub gray-scale w rozdzielczości 500dpi w skali 1:1. Teksty zapisane jako zwykły tekst (np. w Notatniku)

14) W razie jakichkolwiek pytań lub niejasności prosimy o przesłanie zapytania mailem na adres: boro@boro-laser.com.pl

15) Dokonanie zakupu oznacza akceptację niniejszych zasad.
© Dyplomy grawerowane laserem.
Oprogramowanie KQS.store
Designed by LTB.pl
Oferta przedstawiona na tej stronie nie odzwierciedla stanów magazynowych. W razie braku produktu prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.
Większość produktów wykonywana jest na zamówienie. Zdjęcia pokazują jedynie przykładowe realizacje, przy zamawianiu można wprowadzać daleko idące zmiany wyglądu, kształtu, koloru i dodatków.